Fiat Professional PZM-ELBLAG ELBLĄG Fiat Professional PZM-ELBLAG ELBLĄG
    
Alfa Romeo Fiat  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Blacharstwo-lakiernictwo


     Naprawa samochodu - również po wypadku - poza autoryzowaną stacją obsługi jest równoznaczna z utratą gwarancji producenta. Dlatego radzimy aby nigdy nie pozwalać na odholowanie samochodu do nieznanego warsztatu. Jeżeli to możliwe prosimy o dostarczenie auta wprost do PZM OZDG gdzie kompleksowo zajmiemy się Państwa sprawą dokładając wszelkich starań aby została załatwiona sprawnie i skutecznie. Prosimy dzwonić: pn. - pt. 8.00 - 18.00 i w soboty 8.00 - 14.00 tel. 55 2327167 lub wezwać naszą firmową Pomoc Drogową 502210010 czynną całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.

PZM OZDG dysponuje najnowszymi urządzeniami niezbędnymi do wykonania kompleksowych napraw powypadkowych w pełnym zakresie. Do Państwa dyspozycji są najlepsi blacharze i lakiernicy. Nasze zaplecze stanowi profesjonalny kompleks handlowo-usługowy z magazynem oryginalnych części zamiennych do aut grupy Fiat. Będąc autoryzowanym koncesjonariuszem obsługującym marki Fiat i Fiat Professional zapewniamy najwyższy profesjonalizm i jakość wykonania naprawy powypadkowej, a także zachowanie wieloletniej fabrycznej gwarancji na nadwozie. Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi.

Oferujemy bezgotówkową obsługę napraw powypadkowych. Dysponujemy samochodami zastępczymi na czas naprawy.Gwarantujemy fachowe doradztwo, wycenę i szybki termin naprawy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


 
 
POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SP. Z O.O.

ELBLĄG
NOWODWORSKA 46
82-300 ELBLĄG
Tel.: (55) 2324814
(55) 2325031
e-mail


Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies